menusearch
labkhandsabz.ir

آرشیو اخبار صفحه یک

جستجو
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸:۴۰:۱۸

با همه پشتک واروهایی که زد، جایزه پنجم نصیبش شد!

با همه پشتک واروهایی که زد، جایزه پنجم نصیبش شد!

به نوشته منتقدین، فیلم سه‌ساعته رسول‌اف، مملو از صحنه‌های پر از شعار و حرف و دیالوگ، خصوصاً در یک ساعت و نیم نخست آن بود، به‌طوری‌که اغلب تماشاگران را کلافه کرد. برای همین، بعضی از منتقدین، پیشنهاد تدوین و صداگذاری دوباره آن را دادند.

یکشنبه ششم خرداد ۰۳ بیشتر بخوانید

صنایع دستی تبریز سوغاتی ماندگار

صنایع دستی تبریز سوغاتی ماندگار

سوغات واژه‌ای ترکی است به معنای تحفه و سوغات یا ره‌آورد کالایی است که مسافران و گردشگران از یک شهر، روستا یا منطقه‌ می‌خرند تا پس از بازگشت از سفر به بستگان، دوستان یا آشنایان هدیه دهند. ره‌آوردها معمولاً جزء صنایع دستی، محصولات صنعتی و مواد غذایی ساخته شده در نواحی جغرافیایی هستند که در شهرهای مختلف ایران با توجه به اقلیم و فرهنگ آن بخش متفاوت است اما برخی از شهرها به دلیل قرار گیری در سر راه تجار و مسافران و همچنین میزان داد و ستد بیشتر تنوع کالایی بالایی دارند همانند شهر تبریز که انواع سوغاتی از صنایع دستی و منسوجات تا خوراکی های گونانگون را در دل خود جای داده است در ادامه این مطلب از پایگاه خبری لبخند سبز به بررسی سوغاتی های دست ساز یا همن صنایع دستی شهر تبریز می‌پردازیم

شنبه پنجم خرداد ۰۳ بیشتر بخوانید

هیجان بالا در مسابقات سوارکاری گنبد کاووس

هیجان بالا در مسابقات سوارکاری گنبد کاووس

اسب یکی از بهترین و جذاب ترین وسایل حمل و نقل است چرا که ارتباط عاطفی بین سوارکار و  اسب بر قرار می‌گردد ارتباطی که در سایر وسایل نقلیه نیست یکی از جاذبه های گردشگری کورهای اسب دوانی است که در تمام نقاط دنیا برگزار می‌گردد و در ایران هم معروفترین آنها کورس اسب دوانی گنبد کاووس است.

دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۰۳ بیشتر بخوانید

موزه مردم شناسی ساری

موزه مردم شناسی ساری

موزه مردم شناسی رامسر یکی از جذاب‌ترین جاذبه‌های رامسر است. افرادی که به دیدن دریای خزر می‌روند، کمتر اتفاق می‌افتد که جای دیگری را برای گردش انتخاب کنند؛ اما ماجرای موزه رامسر متفاوت است. اگر عازم شمال هستید و می‌خواهید جاذبه‌ای متفاوت ببینید، حتماً سری به این موزه بزنید.

یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت ۰۳ بیشتر بخوانید

19 اردیبهشت و پنجاه به در قزوین

19 اردیبهشت و پنجاه به در قزوین

گشتن در دل طبیعت مخصوصاً در بهار از آن دسته کارهایی است که لذت بخش است و ما ایرانی ها به بهانه های مختلف سعی می‌کنیم این کار را به صورت گروهی انجام دهیم در محدوده جغرافیایی استان قزوین مراسمی است به نام «پنجاه به در» که در روز 19 اردیبهشت ماه به مناسبت گذشت 50 روز از بهار در طبیعت دور هم جمع می‌شوند و به گردش و تفریح می‌پردازند البته هر ساله گردشگران بسیاری هم به این بهانه از شهرهای دور و نزدیک خود را به این استان می‌رسانند تا لذت یک روز بهاری در طبیعت زیبای استان قزوین را تجربه کنند

دوشنبه هفدهم اردیبهشت ۰۳ بیشتر بخوانید

مست عشقی که مست بود

مست عشقی که مست بود

فکرش را بکنید شام کباب سفارش دادید ولی برایتان پیتزا می‌آورند پیتزای مخلوطی که می‌دانی دستورش چیست و می‌دانی قرار است چه باشد ولی فقط قیافه دارد و آن نیست، اصلاً قرار بود کباب باشد نه پیتزا، مست عشق چنین فیلمی است پیتزای مخلوطی که خوردنش شاید جذاب باشد ولی قطعاً سفارش شما نیست و حتماً توی ذوق می‌زند.

سه شنبه یازدهم اردیبهشت ۰۳ بیشتر بخوانید

قدرت و انتقام در نظر منجی هالیوودی

قدرت و انتقام در نظر منجی هالیوودی

در نهمین برنامه از نقد با زیر شلواری محصول تصویری که توسط پایگاه خبری لبخند سبز تولید می‌گردد به بررسی فیلم سینمایی تل ماسه 2 و موضوع منجی و آخر الزمان پرداخته ایم .
این فیلم که به کارگردانی و نویسندگی "دنی ویلنوو" بر اساس کتاب داستانی با همنی نام نوشته شده است اشاره مستقیم به ظهور منجی شیعیان امام زمان (عج) دارد البته از دیدگاه خودش و نه از دیدگاه مسلمین و حتی سایر ادیان.

دوشنبه سوم اردیبهشت ۰۳ بیشتر بخوانید

حشاشین و حسن صباح در نقد با زیر شلواری

حشاشین و حسن صباح در نقد با زیر شلواری

سریال تلویزیونی الحشاشین یا همان حشاشین یا حسن_صباح و برو بچ این‌بار مهمان #نقد_با_زیرشلواری بودند تا بدانند همینطوری الکی و دولکی و احتمالاً سه لکی نمی‌توانند هرچه دلشان خواست بگویند و بروند چون ما مثل عقابی پیر ولی تیز بین اینجا نشسته ایم و چُرت بعد از ناهار می‌زنیم
اگر می‌خواهید در مورد این سریال و مضامین قایم شده در آن بیشتر بدانید هشتمین برنامه از نقد با زیرشلواری را از دست ندهید

دوشنبه بیستم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید

فیلم آسمان غرب در نقد با زیر شلواری

فیلم آسمان غرب در نقد با زیر شلواری

قصه فیلم ازآنجا آغاز می‌شود که شهید شیرودی متوجه تحرکات دشمن قبل از آغاز جنگ تحمیلی در خاک ایران می‌گردد و به مقابله با آنان برمی‌خیزد بعد از حمله نیروهای صدام به ایران بنی‌صدر رئیس جمهور وقت دستور تخلیه پادگان‌های مرزی تا کرمانشاه را صادر می‌کند تا به قول خودش «زمین بدهد و زمان بخرد» ولی شیرودی و برخی از هم‌رزمانش از این دستور امتناع می‌کنند و با هلیکوپترهای خود مانع پیشروی دشمن به شهرها می‌گردند از طرف دیگر سربازان حزب بعث عراق به برخی از شهرهای مرزی ایران همچون سرپل ذهاب وارد شدند و مردم از زن و مرد و پیر و جوان برای حراست از میهن بسیج گردیده‌اند.

سه شنبه چهاردهم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید

فیلم بی بدن زیر تیغ نقد با زیرشلواری

فیلم بی بدن زیر تیغ نقد با زیرشلواری

در ششمین برنامه از نقد با زیرشلواری به بررسی فیلم بی بدن که برداشتی آزاد از یک پرونده قضائی است پرداخته ایم.
این فیلم که به کارگردانی مرتضی علیزاده و نویسندگی کاظم دانشی و با بازیگری سروش صحت، الناز شاکردوست و پژمان جمشیدی به روی صحنه رفته است نتوانسته جوابگوی سوالات زیادی باشد که خودش ایجاد کرده است؛ حالا سوالات ما پیشکش

چهارشنبه هشتم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید

مدرسه صالحیه قزوین به وسعت تاریخ اسلام

مدرسه صالحیه قزوین به وسعت تاریخ اسلام

مسجد و مدرسه صالحیه اما یکی از بزرگترین مدارس علمیه کشور در قزوین سیزدهم هجری بود و تا زمان مشروطیت نیز از رونق فراوانی برخوردار بود و امروز یکی از جاذبه های گردشگری این شهر به حساب می‌آید و در گذر زمان به یکی از بناهای مذهبی و تاریخی مهم و باشکوه قزوین تبدیل شده است.

یکشنبه پنجم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید

تمساح گوگولی آقا جواد

تمساح گوگولی آقا جواد

با تعریف بالا حتما متوجه شدید که تمساح خونی آنقدرها هم خونی نیست و بیشتر یک تمساح گوگولی است که می‌دود و فرار می‌کند از دست خودش، از دست رئیسش از دست همسرش و از دست همه.

پنج شنبه دوم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید