menusearch
labkhandsabz.ir

سینمای جهان

جستجو
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۵:۲:۳۰

قدرت و انتقام در نظر منجی هالیوودی

قدرت و انتقام در نظر منجی هالیوودی

در نهمین برنامه از نقد با زیر شلواری محصول تصویری که توسط پایگاه خبری لبخند سبز تولید می‌گردد به بررسی فیلم سینمایی تل ماسه 2 و موضوع منجی و آخر الزمان پرداخته ایم .
این فیلم که به کارگردانی و نویسندگی "دنی ویلنوو" بر اساس کتاب داستانی با همنی نام نوشته شده است اشاره مستقیم به ظهور منجی شیعیان امام زمان (عج) دارد البته از دیدگاه خودش و نه از دیدگاه مسلمین و حتی سایر ادیان.

دوشنبه سوم اردیبهشت ۰۳ بیشتر بخوانید

حشاشین و حسن صباح در نقد با زیر شلواری

حشاشین و حسن صباح در نقد با زیر شلواری

سریال تلویزیونی الحشاشین یا همان حشاشین یا حسن_صباح و برو بچ این‌بار مهمان #نقد_با_زیرشلواری بودند تا بدانند همینطوری الکی و دولکی و احتمالاً سه لکی نمی‌توانند هرچه دلشان خواست بگویند و بروند چون ما مثل عقابی پیر ولی تیز بین اینجا نشسته ایم و چُرت بعد از ناهار می‌زنیم
اگر می‌خواهید در مورد این سریال و مضامین قایم شده در آن بیشتر بدانید هشتمین برنامه از نقد با زیرشلواری را از دست ندهید

دوشنبه بیستم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید

نقد فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه +18

نقد فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه +18

در سومین قسمت از نقد با زیرشلواری به بررسی فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه جدیدترین ساخته جانان گلیزر با بازی یک سری بازیگر آلمانی در مورد جنایات آلمان در جنگ جهانی دوم در کشور لهستان می‌پردازیم.

یکشنبه بیستم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

تیزر معرفی فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه

تیزر معرفی فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه

تیزر معرفی فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه با دوبله اختصاصی که به موضوع ارسال گل برای لهستانی ها توسط ارتش نازی می‌پردازد. منتظر نقد و بررسی این فیلم توسط ما در برنامه نقد با زیر شلواری کاری از پایگاه خبری لبخند سبز باشید

جمعه هجدهم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

نقد فیلم سینمایی بکش بکش زنبوردار

نقد فیلم سینمایی بکش بکش زنبوردار

فیلم اکشن زنبوردار فقط برای کشتن، تخریب، دعوا ساخته شده است و مشخص است کارگردان و نویسنده در زمان ساخت این اثر اعصاب نداشتند

دوشنبه چهاردهم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

معرفی فیلم سینمایی زنبوردار

معرفی فیلم سینمایی زنبوردار

تا حالا فکر کردید که چه طور یک زنبوردار ساده می‌تواند یک جماعتی را بدون شلیک کمترین گلوله به دیار باقی بفرستد؟ نمی‌دانید؟ خوب فیلم زنبوردار را ببینید.
اصلاً می‌دانستید این داستان بر اساس واقعیت نبوده؟
می‌دانستید در این فیلم جیسون استاتهام هم ‌بازی کرده و هم تهیه‌کننده بوده و شرط کرده اگر بازی نکند پول می‌دهد ولی کارگردان قبول نکرده؟

جمعه یازدهم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

نقد و بررسی فیلم اسکاری داستان آمریکایی+ فیلم

نقد و بررسی فیلم اسکاری داستان آمریکایی+ فیلم

در اولین برنامه تصویری «نقد با زیر شواری» به صورت زنده به بررسی فیلم «داستان آمریکایی» جدیدترین اثر کورد جفرسون که فیلمی کمدی-درام محصول 2023 است پرداخته ایم.
این فیلم در جشنواره های مختلف از جمله گلدن گلوپ، اسکار و جشنواره های دیگر نامزد دریافت جوایز متعدد شده است.

دوشنبه هفتم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

معرفی فیلم داستان آمریکایی

معرفی فیلم داستان آمریکایی

در این ویدیو با کلیات فیلم داستان آمریکایی آشنا می‌شوید و در آینده ای نزدیک با نقد این فیلم در برنامه «نقد با زیر شلواری » کاری جدید از پایگاه خبری لبخند سبز در خدمت شما هستیم.

شنبه پنجم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

بانی لی عاشق سینه چاک جف شد

بانی لی عاشق سینه چاک جف شد

ه‌صورت اتفاقی بانی لی به کلوپ این خلبانان می‌رود و در آنجا عاشق جف کاتر رئیس این مجموعه می‌شود ولی جف که اعتقاد راسخ دارد نباید از هیچ زنی کمک گرفت و به آن‌ها اعتماد کرد نمی‌خواهد که با بانی لی باشد، البته این فقط شکل ظاهری است

چهارشنبه بیست و دوم آذر ۰۲ بیشتر بخوانید

هات داگ؛ پنجره بسته هالیوود به سینمای آلمان

هات داگ؛ پنجره بسته هالیوود به سینمای آلمان

زمانی که لوک و تئو با هم مأمور می‌شوند تا از درب خروجی کاخ ریاست جمهوری محافظت کنند. برای تئو، چنین افتخاری به نوعی ارتقاء و گامی دیگر به سمت حرفه ای شدن به عنوان نجات دهنده کشور محسوب می‌شود اما برای لوک این یک جریمه تحقیرآمیز و نادیده گرفتن ویژگی‌های او به عنوان یک ابرقهرمان است.

سه شنبه چهاردهم آذر ۰۲ بیشتر بخوانید

سریال shrinking؛ سریالی که معنی اسمش گنگ است

سریال shrinking؛ سریالی که معنی اسمش گنگ است

سریال Shrinking که به اسم‌های مختلفی ترجمه شده است، همانند خود سریال دچار سردرگمی شیرین و جذابی است که می‌تواند برای چند ساعتی انرژی از دست رفته کار روزانه را باز گرداند و با لبخندی ملیح به رختخواب بروید و خواب‌های خوشگل خوشگل ببینید.
این سریال که توسط جیسون سیگل که نقش اصلی سریال با نام جیمی لیرد را بازی می‌کند به کمک بیل لاورنس و برت گلداشتاین نویسندگان سریال Ted Lasso نوشته و کارگردانی شده است، با بازی هریسون فورد در نقش دکتر پل رودز، درمانگر ارشد و همکار جیمی در مرکز روان درمانی و جسیکا ویلیامز در نقش گبی که ایشان هم روانشناس هستند توسط اپل تی وی تولید و پخش شده است.

جمعه پانزدهم اردیبهشت ۰۲ بیشتر بخوانید

جان ویک تمام فرانسه را پاک کرد

جان ویک تمام فرانسه را پاک کرد

جان ویک ۴ که آخرین و در نتیجه جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم‌های جان ویک است در فروردین ماه سال جاری به صورت عمومی در سینماهای جهان و صد البته در ایران به صورت خصوصی از طریق تلویزیون‌های خانگی با دوبله فارسی پخش گردید.

شنبه نهم اردیبهشت ۰۲ بیشتر بخوانید