menusearch
labkhandsabz.ir

پاساژ گردی

جستجو
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸:۵۶:۲۲

مراکز خرید ارومیه

مراکز خرید ارومیه

استان آذربایجان غربی به مرکزیت ارومیه به دلیل هم مرزی با کشورهای ترکیه ، آذربایجان و عراق یکی از اهداف گردشگری خرید برای هموطنان است .
بازارهای شهر ارومیه مملو از اجناسی است که از مرزهای زمینی کشورهای همسایه به این شهر وارد شده است به همین دلیل برخی از نو عروسان برای تهیه جهیزیه به این شهر سفر می‌کنند در این مقاله به معرفی مراکز خرید ارومیه می‌پردازیم .

یکشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۰۲ بیشتر بخوانید

معرفی مراکز خرید کیش

معرفی مراکز خرید کیش

مراکز خرید کیش در دو نوع بازارهای سنتی و بازارهای مدرن قابل دسترسی هستند که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. در ادامه به معرفی چند مورد از لیست مراکز خرید کیش می‌پردازیم.

چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۰۲ بیشتر بخوانید

بازارهای قشم + آدرس

بازارهای قشم + آدرس

گردشگری خرید یکی از انواع گردشگری مدرن است که بیشترین جاذبه را برای خانم ها و بیشترین ضد حال را برای آقایان دارد چون مردها عادت دارند از اولین مغازه خرید می کنند و بر می‌گردند و هر چه این مغازه به خانه و محل کار نزدیکتر باشد بهتر است به هر حال از آنجایی که حرف اول و آخر را مردان می‌زنند و می‌گویند «چشم» در نتیجه همیشه یک پای ثابت خرید رفتن هستند در ادامه به معرفی مراکز خرید قشم می‌پردازیم که امیدوارم از خواندن آن لذت ببرید. 

جمعه نوزدهم اسفند ۰۱ بیشتر بخوانید

مراکز خرید مشهد

مراکز خرید مشهد

چرخیدن و خرید کردن در سفر از لذت بخش ترین کارهای هر مسافرت است که گردشگران حداقل یک روز را به آن اختصاص می‌دهند، در این بخش به معرفی بازارها و مراکزخرید شهر مشهد می‌پردازیم و آنها را معرفی می‌کنیم

چهارشنبه سوم اسفند ۰۱ بیشتر بخوانید

ارزانترین مراکز خرید مشهد

ارزانترین مراکز خرید مشهد

همیشه خرید مخصوصا برای خانم ها بجز ورزش پیاده روی ورزش مغز هم محسوب می‌شود چون در لحظه قیمت این مغازه با مغازه قبلی و با مغازه های دیگر در سایر شهرستانها و همین طور با ماهها و هفته های پیش را مقایسه می‌کنند و به امید پیدا کردن قیمت پائین تر به سمت مغازه بعدی می‌روند و این روند ادامه دارد تا بازار و یا مرکز خرید تمام شود و به بازار بعدی می‌روند ولی حیف که آقایان قدر این ورزش که هم پیاده روی است و هم ورزشی برای مغز است تا آلزایمر نگیریم را نمی‌دانند و فقط ... به هر حال در این بخش به معرفی ارزانترین مراکز خرید و بازارهای مشهد پرداخته ایم امیدوارم از خردی در آنها لذت ببرید 

سه شنبه دوم اسفند ۰۱ بیشتر بخوانید

شیک ترین مراکز خرید مشهد

شیک ترین مراکز خرید مشهد

بهترین مراکز خرید مشهد شامل مراکز خرید آرمیتاژ، مجتمع تجاری خورشید، مرکز خرید آلتون، مرکز خرید کاسپین مد، مرکز خرید مروارید و غیره می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم تا مراکز خرید لوکس مشهد را همراه با آدرس و عکس‌ آنها به شما معرفی کنیم.

چهارشنبه بیست و ششم بهمن ۰۱ بیشتر بخوانید

پنجشنبه بازار میناب یک بازار 500 ساله

پنجشنبه بازار میناب یک بازار 500 ساله

آی خانه دار و بچه دار زنبیل بردارو بیار می‌خوایم بریم به باز اونم چی پنجشنبه بازار کجا شهر میناب تو استان هرمزگان چادر چاقچورت و سر کن تا بریم، می‌خوام ببرتم بازاری که همه فروشندهاش زن هستند و از هر انگشتشان صد هنر می‌ریزید بیا بریم برات روبنده بخرم ماسک که نمی‌زنی روبنده بزن بلکه ویروسها کمتر تحریک شوند و به سمت تو نیایند .

دوشنبه دوازدهم دی ۰۱ بیشتر بخوانید

مراکز خرید کرمانشاه

مراکز خرید کرمانشاه

کرمانشاه یکی از محبوب ‌ترین مقاصد گردشگری غرب ایران و شهری خوش آب ‌و ‌‌هوا با جاذبه‌ های طبیعی زیبا و مردمانی غیور و مهمان ‌نواز است. بیشتر مردم ایران کرمانشاه را با شیرینی ‌های محلی بسیار خوشمزه‌ مانند کاک، نان برنجی و نان خرمایی و روغن کرمانشاهی خوش عطر و طعم می‌‌شناسند.
مراکز خرید کرمانشاه و بازارهای سنتی آن نیز همیشه مورد استقبال مسافران این شهر است و مسافران برای تهیه سوغات‌ های خوشمزه و صنایع ‌دستی زیبای کرمانشاه، حتما از این بازارها دیدن می‌‌کنند.

دوشنبه بیست و هشتم آذر ۰۱ بیشتر بخوانید

مرکز خرید بام لند

مرکز خرید بام لند

در دو سه سال اخیر، مراکز خریدی در تهران افتتاح شده که به بزرگی یک شهرند، بام لند یکی از آنهاست. کمی که از مرکز شهر دور شویم و به سمت دریاچه مصنوعی چیتگر برویم، بام لند را می‌بینیم.

بام لند، شبیه مراکز خرید همیشگی نیست و نمونه‌اش را بیشتر در خارج از ایران دیده‌ایم. در یک محوطه باز روبه دریاچه، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های اسم‌ورسم‌داری قرار گرفته‌اند. می‌توانیم هروقت از گشتن در مغازه‌ها خسته شدیم، در کنار دریاچه قدمی بزنیم، به پرنده‌ها غذا بدهیم و دوباره به داخل برگردیم.

پنج شنبه دهم آذر ۰۱ بیشتر بخوانید

راسته کتاب فروش های تهران

راسته کتاب فروش های تهران

خیابان انقلاب، مرکز فرهنگی و دانشگاهی تهران است و کلی کتاب‌فروشی را در خودش جای داده. نایاب‌ترین کتاب‌ها را می‌توان در این قسمت از شهر تهران پیدا کرد.

چهارشنبه نهم آذر ۰۱ بیشتر بخوانید