menusearch
labkhandsabz.ir

اسد صالحی

جستجو
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ | ۱۵:۵۷:۳

فیلم آسمان غرب در نقد با زیر شلواری

فیلم آسمان غرب در نقد با زیر شلواری

قصه فیلم ازآنجا آغاز می‌شود که شهید شیرودی متوجه تحرکات دشمن قبل از آغاز جنگ تحمیلی در خاک ایران می‌گردد و به مقابله با آنان برمی‌خیزد بعد از حمله نیروهای صدام به ایران بنی‌صدر رئیس جمهور وقت دستور تخلیه پادگان‌های مرزی تا کرمانشاه را صادر می‌کند تا به قول خودش «زمین بدهد و زمان بخرد» ولی شیرودی و برخی از هم‌رزمانش از این دستور امتناع می‌کنند و با هلیکوپترهای خود مانع پیشروی دشمن به شهرها می‌گردند از طرف دیگر سربازان حزب بعث عراق به برخی از شهرهای مرزی ایران همچون سرپل ذهاب وارد شدند و مردم از زن و مرد و پیر و جوان برای حراست از میهن بسیج گردیده‌اند.

سه شنبه چهاردهم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید

نقد فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه +18

نقد فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه +18

در سومین قسمت از نقد با زیرشلواری به بررسی فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه جدیدترین ساخته جانان گلیزر با بازی یک سری بازیگر آلمانی در مورد جنایات آلمان در جنگ جهانی دوم در کشور لهستان می‌پردازیم.

یکشنبه بیستم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

کافه گردی در خرم آباد

کافه گردی در خرم آباد

با هم سری به کافه های شهر خرم آباد بزنیم زمانی که شما به این شهر زیبا سفر کنید، دوست دارید تمام روز و شب را در طبیعت زیبایش قدم بزنید و همه جاذبه‌هایش را ببینید. کمتر گردشگری است که به این شهر زیبا سفر کند و دلش بخواهد زمانش را فقط در هتل های آن بگذراند.

چهارشنبه بیستم دی ۰۲ بیشتر بخوانید

شیخ بهائی طراح حرم امام علی (ع)

شیخ بهائی طراح حرم امام علی (ع)

مرقد مطهر امیر المومنین علی علیه السلام که در شهر نجف اشرف قرار دارد یکی از مهمترین مراکز زیارتی تمام مسلمانان جهان است این حرم مطهر تا سال 171 هجری قمری از نظرهای مردم عادی مخفی بود در این سال هارون الرشید اولین بنا را ساخت و از آن سال به بعد تا دوران صفویه که بنای فعلی ساخته شد حرم امام نخستین شیعیان و خلیفه چهارم مسلمانان اهل سنت بازسازی و توسعه فراوان یافت

سه شنبه بیست و دوم فروردین ۰۲ بیشتر بخوانید