menusearch
labkhandsabz.ir

معرفی بهترین رستورانهای رامسر

جستجو
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۵:۲۲:۳۶
۱۴۰۲/۳/۲۲ دوشنبه
(0)
(0)
معرفی بهترین رستورانهای رامسر
معرفی بهترین رستورانهای رامسر

لیست بهترین رستوران های رامسر - لبخند سبز

لبخند سبز - رامسر که از دیرباز یکی از شهر های گردشگر ی ایران بوده در کنار جاذبه های گردشگر ی همانند تله کابین، دریاچه قو، آبشار سیاسرت، کاخ مرمر و مکانهای دیگر رستورانهای خوبی دارد در این مقاله به معرفی بهترین رستورانهای رامسر می‌پردازیم

رستوران خاور خانم

یکی از شناخته شده ترین رستوران ها و بی تردید بهترین رستوران های رامسر، رستوران خاور خانم است. این رستوران به عبارتی شناسنامه رامسر بوده و جزئی از بهترین رستوران های جنگلی رامسر به حساب می‌آید. یکی از اصلی ترین دلایل سفر گردشگر ان به روستای سرولات، بهره مندی از غذاهای بی نظیر این رستوران است. خاور خانم یکی از بهترین رستوران های رامسر بوده که فاصله زیادی تا رامسر ندارد. فاصله رستوران خاور خانم تا رامسر چیزی حدود ۱۸ کیلومتر است که با ۲۶ دقیقه رانندگی به آن جا می‌رسید.

در رستوران خاور خانم که می‌توان آن را به عنوان بهترین رستوران غذای محلی رامسر در نظر گرفت، خبری از دکوراسیون و ظروف لوکس نیست اما به دلیل موقعیت مکانی، از چشم انداز زیبایی برخوردار است و می‌توان طعم واقعی غذاهایی مانند کباب‌ترش‌، مرغ‌ شکم پر، باقالی‌قاتوق‌ و میرزا قاسمی‌ را تجربه کرده و در زمان انتظار برای سرو غذا، از منظره جنگل زیبای سرولات نیز بهره برد.

شماره تماس و آدرس رستوران خاور خانم

این رستوران در ۲۲ کیلومتری رامسر، در فاصله ۳ کیلومتری چابکسر و در روستای زیبای سرولات واقع شده است.

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۴۴۹۳۴

ساعت کاری رستوران خاور خانم

این رستوران هر روزه از ساعت ۱۲ ظهر الی ۱۷ آماده سرویس دهی به مشتریان است.

رستوران خاور خانم

رستوران اکبر جوجه رامسر

نام اکبر جوجه برای همه نامی آشنا و شناخته شده است و بی شک همگان این غذا را حتی برای یک بار هم که شده در هر گوشه از کشور تجربه کرده اند. اما اگر می‌خواهید مزه واقعی و اصیل اکبر جوجه را در بهترین رستوران های رامسر و سفر به این شهر تجربه کنید، باید سری به رستوران اکبر جوجه این شهر بزنید.

این رستوران یکی از بهترین رستوران های رامسر بوده و همچنین یکی از بهترین شعب رستوران های زنجیره ای اکبر جوجه بشمار می‌آید. در این رستوران که تنها غذای سرو شده در آن اکبر جوجه است، می‌توان طعم واقعی و لذیذ مرغ و جوجه را چشید. بدون شک یکی از بهترین رستوران های غذای محلی رامسر است که هنگام سفر حتما به آن سر بزنید.

شماره تماس و آدرس رستوران اکبر جوجه رامسر

رستوران اکبر جوجه رامسر در میدان امام خمینی و بلوار امام خمینی رامسر واقع شده است.

شماره تماس: ۰۱۱۵۵۲۱۳۹۰۵

ساعت کاری رستوران اکبر جوجه

اکبرجوجه رامسر به عنوان یکی از بهترین رستوران های رامسر در وعده نهار و شام آماده پذیرایی از مشتریان است.

رستوران اکبرجوجه رامسر

رستوران دوستی رامسر

یکی از بهترین رستوران های رامسر که انواع غذاها و کباب های محلی را با بهترین کیفیت و طعم ارائه می‌کند، رستوران دوستی این شهر است. این رستوران در کنار کیفیت بی نظیر، برخورد مناسب و گرم کارکنان، از قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده که سبب شده در جمع بهترین رستوران محلی رامسر و حتی بهترین رستوران ایرانی رامسر قرار گیرد.

ظرفیت این رستوران حدود ۵۰ نفر است و شاید دکوراسیون جذابی نداشته باشد اما میز و صندلی های شیک در محیطی دلنشین با نورپردازی های مناسب به گونه ای قرار گرفته اند که لذت غذا خوردن در کنار دوستان و خانواده را دو چندان می‌کند. شما می‌توانید انواع غذاهای محلی و ایرانی و انواع کته کباب را در یکی از بهترین رستوران های رامسر میل کنید. لازم به ذکر است بدانید که این رستوران به کباب ها و غذاهای دریایی خوبی که دارد، شهرت پیدا کرده است.

شماره تماس و آدرس رستوران دوستی رامسر

رستوران دوستی رامسر در میدان امام خمینی و بلوار امام خمینی رامسر واقع شده است.

شماره تماس: ۵۵۲۶۱۰۱۲-۰۱۱

ساعت کاری رستوران دوستی رامسر

این رستوران به صورت شبانه روزی آماده سرویس دهی به مشتریان است.

رستوران دوستی رامسر

رستوران برادران رامسر

یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین رستوران های رامسر، رستوران برادران این شهر است. این رستوران با ارائه غذاهایی مانند کباب ترش، ماهی سفید و ترشه تره آن هم با بهترین کیفیت و مزه، از جمله رستوران های پر مخاطب رامسر بشمار آمده و مسافران و گردشگر ان فراوانی در زمان سفر به این شهر، برای صرف غذا این رستوران را انتخاب می‌کنند.

این رستوران در تهیه مواد اولیه بسیار حساس است و غذاهای متنوع با کیفیت بسیار مناسب ارائه می‌دهد. شاید به خاطر همین حساسیت است که قیمت غذاهای آن نسبت به برخی رستوران های دیگر بالاتر باشد، اما ارزش امتحان کردن دارد. با توجه به موارد گفته شده دلیل اینکه این رستوران در لیست بهترین رستوران های رامسر قرار می‌گیرد را متوجه می‌شویم. شما می‌توانید برای وعده نهار و شام به این رستوران سر بزنید. از امکانات آن می‌توان به پارکینگ اشاره کرد که می‌توانید با خیال راحت خودرو خود را پارک کرده و از غذا لذت ببرید.

فضای رستوران بزرگ بوده و تقریبا ۳۰۰ نفر ظرفیت دارد. از آنجایی که برادران رامسر یکی از بهترین رستوران های رامسر بوده و محیط رستوران نسبتا قدیمی است. در روزهای تعطیل بسیار شلوغ می‌شود. بنابراین سعی کنید روزی به غیر از ایام تعطیل را برای رفتن به بهترین رستوران ساحلی رامسر انتخاب کنید.

شماره تماس و آدرس رستوران برادران رامسر

رستوران برادران رامسر در میدان بسیج، رمک و روبروی بانک صادرات واقع شده است.

شماره تماس: ۰۱۱۵۵۲۲۲۴۹۲

ساعت کاری رستوران برادران رامسر

این رستوران هر روز هفته از ساعت ۶ صبح الی ۲۳ آماده پذیرایی از مشتریان است.

رستوران برادران رامسر

کته کبابی عمو سعید

احتمالا این اصطلاح را شنیدید که “گول ظاهرش را نخور” مثال معروفی که در مورد کته کبابی عمو سعید صدق می‌کند. یک رستوران خوب تو رامسر که اصلا نمی‌توان حدس زد کیفیت غذا ها تا چه اندازه عالی است. تا زمانی که سفارش می‌دهید و می‌بینید در بهترین غذاخوری رامسر نشسته اید. پیشنهاد می‌کنیم طعم فوق العاده کته کباب مخصوص شمال را در بهترین کته کبابی رامسر امتحان کنید.

شماره تماس و آدرس کته کبابی عمو سعید

کته کبابی عمو سعید به عنوان بهترین کبابی رامسر در خیابان عباس مفرد قرار دارد.

ساعت کاری کته کبابی عمو سعید

شما می‌توانید همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب به کته کبابی عمو سعید به عنوان یکی از بهترین رستوران های رامسر بروید.

کته کبابی عمو سعید

رستوران مظاهری رامسر

یکی از رستوران های ساده و در عین حال با کیفیت رامسر، رستوران مظاهری این شهر است. این رستوران به دلیل ارائه غذاهای سنتی با کیفیت و خوش طعم، به شهرت رسیده و انواع غذاهایی مانند ماهی و کباب ترش، خورش‌های محلی، میرزاقاسمی و سایر غذاهای شمالی را می‌توان با بهترین طعم و کیفیت در رستوران مظاهری به عنوان یکی از بهترین رستوران های رامسر تجربه کرد.

شماره تماس و آدرس رستوران مظاهری رامسر

رستوران مظاهری رامسر در بلوار امام خمینی، جاده ساحلی به سمت تنکابن واقع شده است.

شماره تماس: ۰۱۱۵۵۲۵۲۳۳۸

ساعت کاری رستوران مظاهری

این رستوران در تمام طول هفته از ساعت ۱۲ ظهر الی ۱۳ و ۲۰ الی ۲۳ آماده پذیرایی از مشتریان خود است.

رستوران مظاهری

رستوران ملل رامسر

رستوران ملل یکی از بهترین رستوران های رامسر بوده که به دلیل برخورداری از ویژگی های منحصر به فردی نظیر چشم‌انداز ساحلی، هوای پاک، محیط آرام، غذای دریایی لذیذ و سالم دارای مخاطبان بسیاری است و جزء لیست بهترین رستوران های رامسر قرار دارد. این رستوران، فضای بسیار زیبا و آرامی داشته و در آن می‌توان بهترین مزه غذاهای دریایی و انواع ماهی را چشید. رستوران ملل در لیست بهترین رستوران موسیقی زنده رامسر قرار می‌گیرد چرا که برای مشتریان خود موسیقی زنده اجرا کرده و لذت غذا خوردن در این مکان را دو چندان می‌کند. رستوران ملل به عنوان بهترین رستوران دریایی رامسر بین مردم این منطقه شناخته شده است. شاید همین اجرای زنده موسیقی باعث شده ملل را به عنوان یکی از بهترین رستوران های رامسر در نظر بگیرند. البته کیفیت غذا ها نیز بی نظیر است.

شماره تماس و آدرس رستوران ملل رامسر

رستوران ملل رامسر در رمک، خیابان شهید مطهری واقع شده است.

شماره تماس: ۰۱۱۵۵۲۶۱۸۷۰

ساعت کاری رستوران ملل رامسر

رستوران ملل به عنوان یکی از بهترین رستوران های رامسر با انواع غذا های دریایی هر روز هفته از ساعت ۱۱ الی ۲۴ آماده پذیرایی از مشتریان است.

رستوران ملل رامسر

رستوران هتل کوثر رامسر

هتل کوثر در کنار اینکه یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت مسافران در هنگام سفر به رامسر بشمار می‌آید، با دارا بودن رستورانی زیبا، یکی از بهترین انتخاب ها برای صرف غذا نیز است. این رستوران که در مجاورت هتل کوثر قرار دارد، انواع غذاهای ایرانی و کباب های بی نظیری ارائه کرده و فضای رستوران دارای طاق های زیبا بوده که شما را به یاد گذشته ها می‌اندازد و می‌توانید لحظات زیبایی را در این رستوران که یکی از بهترین رستوران ایرانی رامسر است، تجربه کنید.

شماره تماس و آدرس رستوران هتل کوثر رامسر

این رستوران در خیابان رجایی و در نزدیکی موزه کاخ رامسر واقع شده است.

شماره تماس: ۰۱۱۵۵۲۱۰۹۷۱

ساعت کاری رستوران هتل کوثر

رستوران هتل کوثر به عنوان یکی از بهترین رستوران های رامسر در وعده نهار و شام آماده پذیرایی از مشتریان است. برای اطمینان می‌توانید قبل از مراجعه تماس بگیرید.

رستوران هتل کوثر

رستوران کشتی رامسر

رستوران کشتی رامسر، یکی از متفاوت ترین و بهترین رستوران های رامسر با موسیقی زنده به شمار می‌آید. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی به همراه سالاد، سوپ و … سرو شده و می‌توان تجربه متفاوتی را برای خود رقم بزنید. فضای این رستوران به گونه ای تزیین شده که حس یک کشتی واقعی را تداعی کند و در آن از لنگر، آکواریوم و مجسمه های مختلف استفاده شده است. طراحی زیبای رستوران کشتی در کنار کیفیت عالی غذا ها باعث شده جزء بهترین رستوران های رامسر باشد. شاید هزینه این رستوران نسبتا بالا باشد اما به یک بار امتحان می‌ارزد. برای گرفتن قیمت منو رستوران کشتی رامسر با شماره این رستوران تماس بگیرید.

شماره تماس و آدرس رستوران کشتی رامسر

رستوران کشتی رامسر در جاده ساحلی و خیابان یاسمن این شهر واقع شده است.

شماره تماس: ۰۱۱۵۵۲۵۷۳۴۳

ساعت کاری رستوران کشتی رامسر

این رستوران که از بهترین رستوران های رامسر از نوع ساحلی به حساب می‌آید، در هفت روز هفته از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۲ آماده پذیرایی از شما است.

رستوران کشتی رامسر

رستوران بلوط

آیا هنوز هم به دنبال بهترین رستوران های رامسر هستید؟ رستوران بلوط در نزدیکی رستوران اربه کله قرار دارد. اربه کله نام عجیبی دارد و در زبان مازنی اربه به معنی خرمالو، کله به معنی ارتفاعات است. در این روستا درختان خرمالوی زیادی وجود دارند. همچنین روستای مرتفعی است. در رستوران بلوط که تقریبا شبیه به رستوران خاور خانم است می‌توانید انواع غذاهای محلی مازندران مانند مرغ ترش، باقالی قاتق، میرزا قاسمی، فسنجون اردک، ماهی سفید، اشپل ماهی و… را سفارش دهید. همچنین در این رستوران صبحانه‌های خوشمزه‌ای سرو می‌شوند که در بالکن با منظره زیبا واقعا لطف دیگری دارند. بنابراین رستوران بلوط یکی از بهترین رستوران های سنتی رامسر به حساب می‌آید. اگر می‌خواهید وعده ناهار یا شام را در بهترین رستوران دریایی رامسر سرو کنید. پیشنهاد ما، رستوران بلوط است.

شماره تماس و آدرس رستوران بلوط

رامسر، روستای اربه کله، ۸ کیلومتری رامسر

شماره تماس: ۰۹۲۱۴۹۹۵۸۴۹

ساعت کاری رستوران بلوط

این رستوران که یکی از بهترین رستوران های رامسر از نوع سنتی بوده همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۲۳ باز است.

رستوران بلوط رامسر

رستوران اربه کله رامسر

رستوران رامسر اربکله یکی از رستوران های سنتی این منطقه بوده که در روستای زیبایی با همین نام قرار دارد. چشم انداز زیبای آن به سمت دریا و جنگل باعث شده بین مسافرین محبوبیت زیادی پیدا کند. البته طعم بی نظیر غذا های این رستوران نیز در محبوبیت آن بی تاثیر نیست. این رستوران به اندازه ۸۰ نفر ظرفیت دارد و شما می‌توانید بهترین صبحانه ها را سفارش دهید. البته خامه محلی و املت رستوران اربه کله مشهور است و پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید! آیا تا کنون طعم بی نظیر غذا های محلی مازندران را امتحان کردید؟

فرقی نمی‌کند که تا کنون غذا های محلی این منطقه را خوردید یا هنوز امتحان نکردید. زیرا کباب ترش، میرزاقاسمی، کشک بادمجان، کته زعفرانی با مرغ شکم پر و خیلی از غذا های دیگه این منطقه را می‌توانید با ترشی ها و ماست های محلی در اربه کله، یکی از بهترین رستوران های رامسر نوش جان کنید.

شماره تماس و آدرس رستوران اربه کله رامسر

رستوران اربه کله رامسر یکی از بهترین رستوران های رامسر بوده که در خیابان آبگرم های معدنی و نزدیکی کوهپایه منطقه توریستی اربه کله قرار گرفته است.

شماره تماس: ۰۹۱۱۵۶۵۶۳۰۰

ساعت کاری رستوران اربه کله رامسر

در تمام روز های هفته می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته به رستوران اربه کله بروید و بهترین کته کباب رامسر را سفارش دهید.

رستوران اربه کله رامسر

رستوران ایتالیایی میلانو

به دبنال بهترین رستوران های رامسر با غذا های ایتالیایی هستید؟ رستوران میلانو یکی از بهترین رستوران ایتالیایی رامسر است که در نزدیکی دریا قرار دارد و انواع غذاهای ایتالیایی را با کیفیت بالا و قیمت نسبتا مناسب سرو می‌کند. رستوران میلانو با دکوراسیون چوبی و حصیری در دو فضای باز و پوشیده، از مهمانان خود پذیرایی می‌کند. در این رستوران لاکچری رامسر می‌توانید هنگام غذا خوردن از منظره ی زیبایی که روبه روی خود دارید لذت ببرید. میلانو، فست فود خوب رامسر شناخته شده که پیشنهاد می‌کنیم با همسفرانتان یک وعده در اینجا مهمان باشید.

شماره تماس و آدرس رستوران ایتالیایی میلانو

رستوران میلانو که یکی از بهترین رستوران های رامسر بوده در رامسر، انتهای بلوار طالقانی، مجتمع تفریحی ساحلی برلیان واقع شده است.

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۱۴۷۸۹

ساعت کاری رستوران میلانو

این رستوران ایتالیایی هر روز هفته از ساعت ۱۴ الی ۲ بامداد آماده پذیرایی از مشتریان خود است.

غذاهای گیلان ، لیست غذاهای شمالی و گیلانی ، غذای مشهور گیلانی در جدول ، غذای گیلانی با مرغ ، غذای معروف گیلان کدام است ، کانال غذاهای گیلانی ، منوی غذای گیلانی ، غذاهای محلی گیلان رشت ، انواع خورشت گیلانی ، رامسر ، بالا شهر رامسر کجاست ، داخل شهر رامسر ، رامسر جز گیلان است یا مازندران ، جاهای دیدنی رامسر ، معرفی شهر رامسر ، تاریخ جدایی رامسر از گیلان ، دریای رامسر کجاست ، زندگی در رامسر ، رستوران تی تی ، رستوران ماهور ، رستوران خاور خانوم ، رستوران اکبر جوجه ، رستوران دوستی ، رستوران بلوط ، رستوران مظاهری ، رستوران آرارات ، رستوران کدبانو ، رستوران سرآشپز ، رستوران سنتی آبشار ، رستورانهای رامسر ، بهترین رستوران ساحلی رامسر ، بهترین رستوران رامسر از نظر مردم ، رستوران های رامسر با موسیقی زنده ، بهترین رستوران سنتی رامسر ، بهترین کافه رستوران رامسر ، رستوران طلایی رامسر ، رستوران ماهور رامسر ، بهترین رستوران رامسر با موسیقی زنده ، لبخند سبز ، پایگاه گردشگری لبخند سبز ، پایگاه خبری گردشگری لبخند سبز ، اقتصاد گردشگری ، خبر سبز ، هفته‌نامه خبر سبز ، گردشگری ، ایرانگردی ، جاذبه های گردگشری ایران ، مهدی صالحی ، خرداد 1402 ، 1402 ، خرداد ، به کجا سفر کنیم ، جهانگردی ، میثم صالحی ،
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر