menusearch
labkhandsabz.ir

رستوران گردی

جستجو
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ | ۵:۴۵:۴۴

کافه گردی در خرم آباد

کافه گردی در خرم آباد

با هم سری به کافه های شهر خرم آباد بزنیم زمانی که شما به این شهر زیبا سفر کنید، دوست دارید تمام روز و شب را در طبیعت زیبایش قدم بزنید و همه جاذبه‌هایش را ببینید. کمتر گردشگری است که به این شهر زیبا سفر کند و دلش بخواهد زمانش را فقط در هتل های آن بگذراند.

چهارشنبه بیستم دی ۰۲ بیشتر بخوانید

معرفی بهترین رستورانهای رامسر

معرفی بهترین رستورانهای رامسر

لبخند سبز - رامسر که از دیرباز یکی از شهر های گردشگری ایران بوده در کنار جاذبه های گردشگری همانند تله کابین، دریاچه قو، آبشار سیاسرت، کاخ مرمر و مکانهای دیگر رستورانهای خوبی دارد در این مقاله به معرفی بهترین رستورانهای رامسر می‌پردازیم

دوشنبه بیست و دوم خرداد ۰۲ بیشتر بخوانید

بهترین رستوران های ارومیه

بهترین رستوران های ارومیه

ارومیه یکی از کلان‌شهرهای ایران و به خاطر بناهای تاریخی متعدد و طبیعت زیبا، جزو مقاصد مهم گردشگری کشور است. با بهترین رستوران‌های ارومیه آشنا شوید تا لذیذترین غذاهای سنتی و اصیل را در این شهر زیبا نوش جان کنید.

چهارشنبه ششم اردیبهشت ۰۲ بیشتر بخوانید

از کله پزی تا رستورانهای لوکس مشهد

از کله پزی تا رستورانهای لوکس مشهد

یکی از لذتهای سفر به رستوران گردی است مخصوصا اگر اهل دل باشی، اصلا بری سفر بعد املت بخوری خوب چه کرمیه می‌شستی خونه خودتون، اعصاب برای آدم نمیذارن .
ولی هدف از معرفی این رستورانها تبلیغ آنها نیست بلکه حفظ سلامت شما است برخی از این رستورانها غذاها را با قیمت بالاتر از حد معمول ارائه می‌دهند ولی چون دائم مشتری دارند پس غذای مانده ندارند و این خودش یک حسن است که در سفر مریض نشویم چون رفتیم که خوش بگذرانیم.
در ادامه به معرفی بهترین رستورانها در مکانهای تفریحی مثل شاندیز و طرقبه و فست فودی ها تا کله پزها می‌پردازیم .

سه شنبه چهارم بهمن ۰۱ بیشتر بخوانید

آدرس بعضی از بهترین رستوران های بندرعباس از نظر مسافران

آدرس بعضی از بهترین رستوران های بندرعباس از نظر مسافران

همه ما که نه ولی اکثر مردم قبل رفتن به سفر معمولا دنبال رستوران خوب می‌گردند که چند دلیل دارد 1- غذای خوب بخورند تا مریض نشوند، 2- چون تنها چیزی که خوب و با بهترین جزئیات یادشان است همان رستوران است الباقی مراکز تفریحی و گردشگری را با این دقت یادشان نیست حتی در برخی مواقع دیده شده مطالب مهمی مثل لیست خرید همسر و یا حتی درسی که امتحان دارند یادشان رفته ولی تعداد کاشی و سرامیک رستوران و تعداداینکه چند نفر را می‌تواند در خود جای دهد و چقدر درآمد دارد و چند نفر غذای بیرون بر بردند را به خوبی یادشان است، 3- گرفتن عکس سلفی با غذا در رستوران برای کور کردن چشم حسود، 4- سایر موارد دیگر که امکان بازگو کردن آن نیست .

دوشنبه بیست و ششم دی ۰۱ بیشتر بخوانید