menusearch
labkhandsabz.ir

استخدام انگشت زن با درآمد دلاری

جستجو
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ | ۵:۲:۱۴
۱۴۰۳/۴/۱۲ سه شنبه
(0)
(0)
استخدام انگشت زن با درآمد دلاری
استخدام انگشت زن با درآمد دلاری

مهدی صالحی

لبخند سبز - بعد از ماجرای انگشت زدن جعلی در قضیه انتقال یک سند بی‌ارزش که باعث سوء تفاوت‌هایی در فاصله طبقاتی گردید، اگر تا چند روز آینده آگهی با این عنوان «استخدام انگشت زن با درآمد دلاری» دیدید تعجب نکنید.

بله این هم یک شغل جدید است که در کنار داد زن، پوشاندن پلاک خودرو جهت ورود به طرح ترافیک، پوشیدن لباس با طرح شخصیت‌های کارتونی در جلو رستوران‌ها، پیدا کننده انسان‌های بیمار و شغل‌های مختلف و عجیب و غریب دیگر اضافه خواهد شد.

داستان از این قرار است که شما با نصب تلگرام و البته قبلش با توکل به تمام ارواح از عمه و خاله تا دایی و عمو و اگر جواب نداد ارواح پدر بزرگ و مادر بزرگ (ضرب در ۲) و در نهایت ارواح برخی از آشنایان مسئولین نماها که با فروش فیلترشکن سود خوبی کرده اند فیلترشکن‌تان را متصل می‌کنید و بعد وارد برنامه تلگرام شده و یک راست به سراغ همستر کامبت می‌روید و شروع می‌کنید به فشردن انگشت مبارک بر روی صفحه لمسی تا پولدار شوید و در اینجاست که شاعر شیرین سخن می‌فرماید: یک قرون بده آش به همین خیال باش.

درست است که یک ریالی ارزشی ندارد ولی خدا را شکر تورم هنوز به ادبیات ما رسوخ نکرده و یک ریالی در ضرب المثل همان ارزش قدیم خود حدود چند صد سال پیش را دارد ولی در اینجا تنها کسی که پولدار می‌شود شرکت معظم تلگرام، اینترنتی محل، هلدینگ بین المللی فیلتر شکن فروشی احترام به قانون و در نهایت پس از خراب شدن صفحه لمسی گوشی تلفن همراهتان، فروشگاه فرو کنندگان موبایل نو در جیب شما به نان و نوایی می‌رسند.

البته شما هم در خیالات و اوهامات با پول دیجیتالی که کسب کردید خانه لاک چری و ماشین آخرین مدل و کلی چیزهایی دیگری می‌خرید که اینها با صدایی که از معده می‌آید به فنا می‌رود چرا که گرسنه هستید و تمام پولتان را برای خرید ملزومات پول درآوردن خرج کرده اید.

اما این برای من و امثال من است که در زیر یک خط فرضی زندگی می‌کنیم که تا خط فقر کیلومترها و شاید بیشتر از آن در حد چند سال نوری فاصله باشد ولی در طرف دیگر ماجرا چند نفر جوان خوش تیپ و خوش پول که به شغل شریف پدر و مادر پولداری مشغول هستند (به هر حال باید تورم هم بر این دسته اثر بگذارد و تنها کار کردن پدر جوابگوی مخارج زندگی نیست به همین خاطر مادر هم دست به کار شده است) با استخدام چند نفر گیمر حرفه ای به صورت ۲۴ ساعته و در سه شیفت ۸ ساعته این بازی را انجام می‌دهند.

آنها برای کسب درآمد بیشتر یک مزرعه تولید این ارز دیجیتال به روش فشردن انگشت راه اندازی می‌کنند که عمراً ما به گرد آنها در انجام کارهای ابلهانه برسیم و حقوق این افراد را به صورت دلاری که بخشی از درآمد حاصل انگشت زدن به همه جای آن حیوان است پرداخت می‌کند و در نهایت پس از خاموش کردن سرور همستر توسط مدیر تلگرام و اعلام این موضوع که همستر به خاطر انگشت خوردن زیاد مهاجرت کرده و تا پیدا شدن همستر جدید بازی تعطیل است.

پس بروید در خانه خودتان توپ بازی بکنید چراغ این بازی را خاموش می‌کند و تنها چیزی که نصیب همگان در تمام کشورها مثل مولداوی، اکراین، روسیه، مجارستان، مالزی و سایر کشورهای دیگر شده است یک لایک بزرگ به نشانه رضایت از عملکرد است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که انجمن حمایت از حیوانات مجازی به این بازی اعتراض کرده و به نشانه اعتراض اقدام به چرخاندن انواع حیوانات در فضای مجازی بدون قلاده کرده اند که باعث ترس و دلهره بسیاری از افراد شده است و حتی در برخی کشورها حمله این حیوانات به گروه‌ها و کانال‌های خانوادگی و علمی‌نیز گزارش شده است که البته در گروه‌های علمی‌بعد از دیدن برخی از دستاوردها خود حیوان خجالت کشان بیرون رفته است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر