menusearch
labkhandsabz.ir

مهدی صالحی

جستجو
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸:۵۸:۲۵

با همه پشتک واروهایی که زد، جایزه پنجم نصیبش شد!

با همه پشتک واروهایی که زد، جایزه پنجم نصیبش شد!

به نوشته منتقدین، فیلم سه‌ساعته رسول‌اف، مملو از صحنه‌های پر از شعار و حرف و دیالوگ، خصوصاً در یک ساعت و نیم نخست آن بود، به‌طوری‌که اغلب تماشاگران را کلافه کرد. برای همین، بعضی از منتقدین، پیشنهاد تدوین و صداگذاری دوباره آن را دادند.

یکشنبه ششم خرداد ۰۳ بیشتر بخوانید

مست عشقی که مست بود

مست عشقی که مست بود

فکرش را بکنید شام کباب سفارش دادید ولی برایتان پیتزا می‌آورند پیتزای مخلوطی که می‌دانی دستورش چیست و می‌دانی قرار است چه باشد ولی فقط قیافه دارد و آن نیست، اصلاً قرار بود کباب باشد نه پیتزا، مست عشق چنین فیلمی است پیتزای مخلوطی که خوردنش شاید جذاب باشد ولی قطعاً سفارش شما نیست و حتماً توی ذوق می‌زند.

سه شنبه یازدهم اردیبهشت ۰۳ بیشتر بخوانید

تمساح گوگولی آقا جواد

تمساح گوگولی آقا جواد

با تعریف بالا حتما متوجه شدید که تمساح خونی آنقدرها هم خونی نیست و بیشتر یک تمساح گوگولی است که می‌دود و فرار می‌کند از دست خودش، از دست رئیسش از دست همسرش و از دست همه.

پنج شنبه دوم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید

آپاراتچی؛ آپارات، عشق، کمدی و سینما

آپاراتچی؛ آپارات، عشق، کمدی و سینما

فیلم سینمایی آپاراتچی از آن دسته فیلم‌های کمدی صاف و تمیز است که انسان ‌دوست دارد چندین بار ببیند و هر بار از دیدن آن بیشتر لذت می‌برد؛ یک کمدی خانوادگی از آن‌هایی که قرار نیست گوش و چشم کسی را بگیری و یا مثل قدیم‌ها یک‌بار مرد خانه ببیند اگر اجازه داد اهل خانه هم ببینند، یک کمدی عالی که دیدنش لذت‌بخش است.

شنبه بیست و ششم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

مردان نمکی زنجان پایه گذار کشور شوروی

مردان نمکی زنجان پایه گذار کشور شوروی

موزه مردان نمکی موزه ای عجیب و غریب در زنجان است که تمام مردان با نمک از قدیم تا الان را در آنجا جمع کرده اند البته نگران نباشید تنها پنج مرد بانمک در این موزه هستند و الباقی مردان لوس و گاهاً یخ می‌باشند

دوشنبه چهاردهم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

ظاهر در ظاهر مانده

ظاهر در ظاهر مانده

نقدی بر فیلم ظاهر

جمعه سیزدهم بهمن ۰۲ بیشتر بخوانید

در جشنواره فیلم فجر همراه ما باشید

در جشنواره فیلم فجر همراه ما باشید

جشنواره فیلم فجر یکی از چند جشنواره با سابقه در حوزه هنر هفتم است که معمولاً بهترین فیلم های سال پیش رو را در این جشنواره می‌توان دید از همین رو قصد داریم با کمک دوستان منتقد و کارشناسان این حوزه در این روزها اکثر فیلم های راه یافته به جشنواره را نقد و بررسی کنیم تا در زمان اکران عمومی بتوانید با آگاهی نسبی از موضوع فیلم و تم یا همان درون مایه آن فیلمی را انتخاب کنید که از دیدن آن لذت ببرید .

پنج شنبه دوازدهم بهمن ۰۲ بیشتر بخوانید

کشف توپ فوتبال فلزی متعلق به دوران مشروطه

کشف توپ فوتبال فلزی متعلق به دوران مشروطه

این گلوله فلزی که از آن به‌عنوان قدیمی‌ترین توپ ورزشی و احتمالاً فوتبال از آن یاد می‌شود از سوی قوای دولتی به سمت قوای مشروطه خواهان پرتاب‌شده و آن‌ها هم متقابل این توپ را به آن سمت پرتاب کردند

چهارشنبه سیزدهم دی ۰۲ بیشتر بخوانید

بانی لی عاشق سینه چاک جف شد

بانی لی عاشق سینه چاک جف شد

ه‌صورت اتفاقی بانی لی به کلوپ این خلبانان می‌رود و در آنجا عاشق جف کاتر رئیس این مجموعه می‌شود ولی جف که اعتقاد راسخ دارد نباید از هیچ زنی کمک گرفت و به آن‌ها اعتماد کرد نمی‌خواهد که با بانی لی باشد، البته این فقط شکل ظاهری است

چهارشنبه بیست و دوم آذر ۰۲ بیشتر بخوانید

هات داگ؛ پنجره بسته هالیوود به سینمای آلمان

هات داگ؛ پنجره بسته هالیوود به سینمای آلمان

زمانی که لوک و تئو با هم مأمور می‌شوند تا از درب خروجی کاخ ریاست جمهوری محافظت کنند. برای تئو، چنین افتخاری به نوعی ارتقاء و گامی دیگر به سمت حرفه ای شدن به عنوان نجات دهنده کشور محسوب می‌شود اما برای لوک این یک جریمه تحقیرآمیز و نادیده گرفتن ویژگی‌های او به عنوان یک ابرقهرمان است.

سه شنبه چهاردهم آذر ۰۲ بیشتر بخوانید

آب دوغ خیار غذای سلاطین

آب دوغ خیار غذای سلاطین

در وصف آب دوغ خیار آورده اند که این مثلث طلایی که آن را در چله تموز(تابستان) به یمن و برکت گرمای بی حد و خارج از توان و ایضاً به سبب خنکی جان و جگر در فصل وِلو که معمولاً دو هفته است و شاهان و درباریان و ایضاً کل ساختمان همه کارها را تعطیل می‌کردند و برای درک حال رعیت به میان آنها می‌رفتند و فقط همین غذا را می‌خوردند و بعد از آن آروغ می‌زدند و اُرد ناشتا می‌دادند چون عمراً سلطان و اطرافیان با خوردن آب دوغ خیار سیر شوند.

چهارشنبه هجدهم مرداد ۰۲ بیشتر بخوانید

نخل گردانی آئین عزاداری از عهد ساسانی

نخل گردانی آئین عزاداری از عهد ساسانی

نَخْل‌ْگَردانی، مراسمی است که شیعیان برخی مناطق به عنوان تشییع نمادین پیکر امام حسین(ع) در عزاداری روز عاشورا برگزار می‌کنند که معروفترین آنها در یزد است

دوشنبه دوم مرداد ۰۲ بیشتر بخوانید