menusearch
labkhandsabz.ir

تماشاخانه

جستجو
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۴:۲۱:۲۶

قدرت و انتقام در نظر منجی هالیوودی

قدرت و انتقام در نظر منجی هالیوودی

در نهمین برنامه از نقد با زیر شلواری محصول تصویری که توسط پایگاه خبری لبخند سبز تولید می‌گردد به بررسی فیلم سینمایی تل ماسه 2 و موضوع منجی و آخر الزمان پرداخته ایم .
این فیلم که به کارگردانی و نویسندگی "دنی ویلنوو" بر اساس کتاب داستانی با همنی نام نوشته شده است اشاره مستقیم به ظهور منجی شیعیان امام زمان (عج) دارد البته از دیدگاه خودش و نه از دیدگاه مسلمین و حتی سایر ادیان.

دوشنبه سوم اردیبهشت ۰۳ بیشتر بخوانید

حشاشین و حسن صباح در نقد با زیر شلواری

حشاشین و حسن صباح در نقد با زیر شلواری

سریال تلویزیونی الحشاشین یا همان حشاشین یا حسن_صباح و برو بچ این‌بار مهمان #نقد_با_زیرشلواری بودند تا بدانند همینطوری الکی و دولکی و احتمالاً سه لکی نمی‌توانند هرچه دلشان خواست بگویند و بروند چون ما مثل عقابی پیر ولی تیز بین اینجا نشسته ایم و چُرت بعد از ناهار می‌زنیم
اگر می‌خواهید در مورد این سریال و مضامین قایم شده در آن بیشتر بدانید هشتمین برنامه از نقد با زیرشلواری را از دست ندهید

دوشنبه بیستم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید

فیلم آسمان غرب در نقد با زیر شلواری

فیلم آسمان غرب در نقد با زیر شلواری

قصه فیلم ازآنجا آغاز می‌شود که شهید شیرودی متوجه تحرکات دشمن قبل از آغاز جنگ تحمیلی در خاک ایران می‌گردد و به مقابله با آنان برمی‌خیزد بعد از حمله نیروهای صدام به ایران بنی‌صدر رئیس جمهور وقت دستور تخلیه پادگان‌های مرزی تا کرمانشاه را صادر می‌کند تا به قول خودش «زمین بدهد و زمان بخرد» ولی شیرودی و برخی از هم‌رزمانش از این دستور امتناع می‌کنند و با هلیکوپترهای خود مانع پیشروی دشمن به شهرها می‌گردند از طرف دیگر سربازان حزب بعث عراق به برخی از شهرهای مرزی ایران همچون سرپل ذهاب وارد شدند و مردم از زن و مرد و پیر و جوان برای حراست از میهن بسیج گردیده‌اند.

سه شنبه چهاردهم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید

فیلم بی بدن زیر تیغ نقد با زیرشلواری

فیلم بی بدن زیر تیغ نقد با زیرشلواری

در ششمین برنامه از نقد با زیرشلواری به بررسی فیلم بی بدن که برداشتی آزاد از یک پرونده قضائی است پرداخته ایم.
این فیلم که به کارگردانی مرتضی علیزاده و نویسندگی کاظم دانشی و با بازیگری سروش صحت، الناز شاکردوست و پژمان جمشیدی به روی صحنه رفته است نتوانسته جوابگوی سوالات زیادی باشد که خودش ایجاد کرده است؛ حالا سوالات ما پیشکش

چهارشنبه هشتم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید

تمساح گوگولی آقا جواد

تمساح گوگولی آقا جواد

با تعریف بالا حتما متوجه شدید که تمساح خونی آنقدرها هم خونی نیست و بیشتر یک تمساح گوگولی است که می‌دود و فرار می‌کند از دست خودش، از دست رئیسش از دست همسرش و از دست همه.

پنج شنبه دوم فروردین ۰۳ بیشتر بخوانید

آپاراتچی؛ آپارات، عشق، کمدی و سینما

آپاراتچی؛ آپارات، عشق، کمدی و سینما

فیلم سینمایی آپاراتچی از آن دسته فیلم‌های کمدی صاف و تمیز است که انسان ‌دوست دارد چندین بار ببیند و هر بار از دیدن آن بیشتر لذت می‌برد؛ یک کمدی خانوادگی از آن‌هایی که قرار نیست گوش و چشم کسی را بگیری و یا مثل قدیم‌ها یک‌بار مرد خانه ببیند اگر اجازه داد اهل خانه هم ببینند، یک کمدی عالی که دیدنش لذت‌بخش است.

شنبه بیست و ششم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

نقد فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه +18

نقد فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه +18

در سومین قسمت از نقد با زیرشلواری به بررسی فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه جدیدترین ساخته جانان گلیزر با بازی یک سری بازیگر آلمانی در مورد جنایات آلمان در جنگ جهانی دوم در کشور لهستان می‌پردازیم.

یکشنبه بیستم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

تیزر معرفی فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه

تیزر معرفی فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه

تیزر معرفی فیلم سینمایی منطقه مورد علاقه با دوبله اختصاصی که به موضوع ارسال گل برای لهستانی ها توسط ارتش نازی می‌پردازد. منتظر نقد و بررسی این فیلم توسط ما در برنامه نقد با زیر شلواری کاری از پایگاه خبری لبخند سبز باشید

جمعه هجدهم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

نقد فیلم سینمایی بکش بکش زنبوردار

نقد فیلم سینمایی بکش بکش زنبوردار

فیلم اکشن زنبوردار فقط برای کشتن، تخریب، دعوا ساخته شده است و مشخص است کارگردان و نویسنده در زمان ساخت این اثر اعصاب نداشتند

دوشنبه چهاردهم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

معرفی فیلم سینمایی زنبوردار

معرفی فیلم سینمایی زنبوردار

تا حالا فکر کردید که چه طور یک زنبوردار ساده می‌تواند یک جماعتی را بدون شلیک کمترین گلوله به دیار باقی بفرستد؟ نمی‌دانید؟ خوب فیلم زنبوردار را ببینید.
اصلاً می‌دانستید این داستان بر اساس واقعیت نبوده؟
می‌دانستید در این فیلم جیسون استاتهام هم ‌بازی کرده و هم تهیه‌کننده بوده و شرط کرده اگر بازی نکند پول می‌دهد ولی کارگردان قبول نکرده؟

جمعه یازدهم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

نقد و بررسی فیلم اسکاری داستان آمریکایی+ فیلم

نقد و بررسی فیلم اسکاری داستان آمریکایی+ فیلم

در اولین برنامه تصویری «نقد با زیر شواری» به صورت زنده به بررسی فیلم «داستان آمریکایی» جدیدترین اثر کورد جفرسون که فیلمی کمدی-درام محصول 2023 است پرداخته ایم.
این فیلم در جشنواره های مختلف از جمله گلدن گلوپ، اسکار و جشنواره های دیگر نامزد دریافت جوایز متعدد شده است.

دوشنبه هفتم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید

معرفی فیلم داستان آمریکایی

معرفی فیلم داستان آمریکایی

در این ویدیو با کلیات فیلم داستان آمریکایی آشنا می‌شوید و در آینده ای نزدیک با نقد این فیلم در برنامه «نقد با زیر شلواری » کاری جدید از پایگاه خبری لبخند سبز در خدمت شما هستیم.

شنبه پنجم اسفند ۰۲ بیشتر بخوانید