menusearch
labkhandsabz.ir

مراکز خرید ارومیه

جستجو
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸:۵:۱۷
۱۴۰۲/۲/۲۴ یکشنبه
(0)
(0)
مراکز خرید ارومیه
مراکز خرید ارومیه

مراکز خرید ارومیه

زهرا علی خانی

لبخند سبز - استان آذربایجان غربی به مرکزیت ارومیه به دلیل هم مرزی با کشورهای ترکیه، آذربایجان و عراق یکی از اهداف گردشگر ی خرید برای هموطنان است.

بازارهای شهر ارومیه مملو از اجناسی است که از مرزهای زمینی کشورهای همسایه به این شهر وارد شده است به همین دلیل برخی از نو عروسان برای تهیه جهیزیه به این شهر سفر می‌کنند در این مقاله به معرفی مراکز خرید ارومیه می‌پردازیم.

بازار خیابان آهندوست ارومیه

این خیابان یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های شهر است که مناطق مختلف شهر را به هم متصل می‌کند. این خیابان به کبابی‌هایش معروف است، اما غیر از رستوان، چند سالی است که به خاطر فروشگاه‌های زیاد به‌خصوص فروشگاه‌های لوازم‌خانگی و آشپزخانه و جهیزیه، به یک بازار محبوب تبدیل شده است. در این فروشگاه‌ها می‌توانید آخرین محصولات و لوازم‌خانگی صوتی و تصویری، ظروف آرکوپال و کریستال و چینی و انواع لوازم و خرده‌ریز آشپزخانه را بخرید.

مجتمع بزرگ تجاری کیف و کفش رضا

این مجتمع تجاری را به نام بازار رضا هم می‌شناسند و یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید در ارومیه است. این بازار در خیابان امام قرار دارد و یک ورودی آن در خیابان بعثت است. قسمت بزرگی از این بازار به فروش کیف و کفش و روسری و پارچه اختصاص دارد، البته پوشاک زنانه و مردانه هم در آن به فروش می‌رسد. این بازار صد متر با بازار بزرگ و عطایی فاصله دارد.

پاساژ پاکو

پاساژ پاکو در ارومیه شهرک فرهنگیان بازارچه اول شمالی و در کوچه اول خیابان شمالی قرار دارد. این مرکز تجاری یکی از جدیدترین مراکز خرید شهر است که سه طبقه دارد. بیشتر مغازه‌های این مجموعه به فروش پوشاک مردانه و زنانه، لوازم آرایشی، پوشاک کودکان و... اختصاص دارند.

پاساژ تندیس ارومیه

مراکز خرید ارومیه

این پاساژ در شهرک فرهنگیان اول شمالی با مساحت ۱۷۰۰ مترمربع، در حال ساخت است. بخش زیادی از این پاساژ به فضای باز اختصاص یافته است. این مجموعه، شهر بازی و محلی برای سرگرمی بچه‌ها دارد و سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی، دمای آن را کنترل می‌کند. پارکینگ اختصاصی با ظرفیت ۲۰۰ خودرو برای این مجموعه در نظر گرفته شده است.

بازارچه برلیان ارومیه

این مجتمع تجاری در خیابان امام خمینی در مرکز شهر ارومیه قرار دارد و یکی از قدیمی‌ترین مراکز تجاری شهر است. این پاساژ، ۵ طبقه دارد و بازار اصلی آن در طبقات زیرزمین، همکف و طبقه‌ی اول است. در طبقه‌ی زیرزمین، بیشتر فروشگاه‌ها به عینک و نقره اختصاص دارند. چند مغازه مخصوص یونیفرم‌های پرستاری و لوازم دانشجویی هم در آن دیده می‌شود. در طبقه‌ی همکف، ۸۰ درصد مغازه‌ها به عینک‌فروشی اختصاص یافته‌ و به همین دلیل اکثر اهالی شهر این پاساژ را به‌عنوان بازار عینک‌فروشی می‌شناسند. گرچه طبقات بالاتر رونق چندانی ندارند و به‌دلیل مشکلات زیاد از جمله قدیمی بودن و پله‌های باریک و نامناسب، تقریبا خالی هستند، طبقات پایین روزانه میزبان خریداران زیادی هستند که در جست و جوی کالای مورد نظر خود، به تک تک مغازه‌ها سر می‌زنند.

مجتمع تجاری امیرکبیر

پاساژ امیرکبیر یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین مراکز خرید ارومیه است و در خیابان خیام جنوبی قرار دارد. به‌دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب، پر رفت و آمد و پررونق است. خیابان خیام، سنگ فرش است و ماشین از آن عبور نمی‌کند و پاساژهای زیادی دارد. به همین دلیل جای مناسبی برای گشت و گذار و خرید است.

این مجتمع تجاری، سه طبقه دارد؛ زیرزمین، همکف و طبقه‌ی بالا. طبقه‌ی زیرزمین، با حوض زیبا و گل‌ها و گلدان‌های زیبا مزین شده است. فروشگاه‌های این بازارچه کالاهایی از قبیل زیورآلات، نقره، ساعت، عطر دارند. فروشگاه‌های محصولات فرهنگی هم در این مجموعه وجود دارد.

پاساژ انصار

پاساژ انصار، در خیابان امام و در مرکز شهر قرار دارد و دارای سه طبقه و روباز است. طبقه‌ی زیرزمین مختص انواع چاپخانه و فروش کاغذ است. در طبقه‌ی همکف و اول، فروشگاه‌های کارت عروسی است و چندین مغازه‌ی کیف و کفش مجلسی و ورزشی هم در بین آن‌ها دیده می‌شود. این پاساژ یکی از مراکز خرید قدیمی ارومیه است و به همین دلیل بنایی کهنه دارد، اما به خاطر موقعیت جغرافیایی عالی و قرار گرفتن در یک خیابان شلوغ رونق خوبی دارد.

مجتمع تجاری طوبی

این مجتمع به‌تازگی در خیابان امام یعنی در مرکز شهر ارومیه ساخته شده است. این مجموعه از لوکس‌ترین پاساژهای شهر است و انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و پوشاک زنانه و مردانه از معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی در آن به فروش می‌رسد.

مجتمع تجاری استادان

مراکز خرید ارومیه

مجتمع تجاری استادان در خیابان استادان ارومیه قرار دارد و یکی از شیک‌ترین مراکز خرید ارومیه است. انواع لباس مردانه و زنانه فاخر را از این پاساژ می‌توانید تهیه کنید.

مجتمع تجاری یاقوت

مراکز خرید ارومیه

مجتمع تجاری یاقوت در شهرک فرهنگیان ارومیه اول شمالی (بازار مهین آباد) قرار گرفته است. پاساژ یاقوت در ۶ طبقه میزبان همشهریان و خریداران است و مغازه‌های متعددی برای فروش پارچه، کیف و کفش، لوازم آرایشی، پوشاک مردانه و... دارد.

مجتمع تجاری میلاد نور

این مجتمع تجاری در خیابان استادان ارومیه در کنار مجتمع عازمی قرار دارد. مجتمع تجاری میلاد نور نمای بسیار جالبی دارد و خرید از این پاساژ به‌دلیل دسته‌بندی اجناس در طبقه‌های مختلف بسیار راحت شده است.

پاساژ جلالی اول شمالی

مجتمع تجاری جلالی ۱ یکی از پاساژهایی است که باعث رونق گرفتن بازارچه اول شمالی (مهین آباد) شده است.

این مجتمع ۵ طبقه دارد که طبقه‌ی زیرزمین آن را پارچه‌سرا و طبقه همکف آن را زرگری و بدلیجات و طبقات بالای آن را لوازم آرایشی بهداشتی و پوشاک مردانه و زنانه تشکیل داده است. نمای داخلی و خارجی زیبای این مجتمع و همچنین وجود چندین پله برقی در این مجتمع باعث شده پاساژی لوکس و مدرن به نظر بیایید. این مجتمع دارای دو ورودی است که ورودی اصلی آن روی بلوار ایثار است و ورودی دوم در کوچه اول شمالی است.

پاساژ پردیس

پاساژ پردیس یک مرکز تجاری زیبا و لوکس برای خرید و یکی از بهترین پاساژ های ارومیه است که اجناس موجود در آن، اغلب لباس وکیف و کفش زنانه و مردانه با مارک های معتبر ساخت ترکیه است. این پاساژ شش طبقه دارد و پارکینگ دارد.

بازار خیام جنوبی ارومیه

مراکز خرید ارومیه

خیابان خیام جنوبی ارومیه که به خیابان بزرگ شهر ارومیه یعنی خیابان امام متصل است و در نزدیکی مرکز شهر ارومیه و بازار بزرگ قرار دارد یکی از پررفت و آمدترین خیابان‌ها و بازار‌های شهر است. عبور و مرور وسایل نقلیه در این خیابان ممنوع است.

رو‌به‌روی این خیابان، خیابان خیام شمالی قرار دارد که محل مطب پزشکان و فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی است.

مرکز خرید استادان ، چرا خرید در ارومیه مقرون‌به‌‌صرفه است؟ ، بازار خیابان آهندوست ارومیه ، مجتمع تجاری تورک مال ، مجتمع تجاری برلن از مراکز خرید ارومیه ، مجتمع تجاری امیرکبیر ، پاساژ پاکو ، پاساژ برلیان ، مجتمع تجاری طوبی ، مرکز خرید های ارومیه ، مراکز خرید لباس ترک در ارومیه ، مراکز خرید ارومیه نی نی سایت ، بزرگترین مرکز خرید ارومیه ، مراکز خرید ارزان ارومیه ، بازار پوشاک ارزان در ارومیه ، مرکز خرید استادان ارومیه ، قیمت لباس در ارومیه ، مرکز خرید شیخ تپه ارومیه ، زهرا علی خانی ، زهرا علیخانی ، لبخند سبز ، پایگاه گردشگری لبخند سبز ، پایگاه خبری گردشگری لبخند سبز ، اقتصاد گردشگری ، خبر سبز ، هفته‌نامه خبر سبز ، گردشگری ، ایرانگردی ، جاذبه های گردگشری ایران ، مهدی صالحی ، اردیبهشت 1402 ، 1402 ، اردیبهشت ، به کجا سفر کنیم ، جهانگردی ، جستجو در پاساژ ، محصولات پاساژ ، معنی پاساژ ، سایت پاساژ ، دانلود برنامه پاساژ برای اندروید ، پاساژ در تهران ، فروشگاه پاساژ ، نصب پاساژ ،
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
ارومیه قلب آذربایجان ❤
پنج شنبه بیست و یکم دی ۰۲
پاسخ
()
()
ارومیه قلب آذربایجان ❤
اروميه قلب آذربايجان ❤ به ديار آذربايجان اروميه شهر واليبالي و واليبال نشين خطه آذربايجان، دومين شهر ترک نشين ايران بعد از شهر برادر و قارداش تبريز ❤شهر شهيدان باکري ها و اميني ها، شهر کاپيتان تيم ملي واليبال سعيد معروف، شهر واليبالي و پايتخت واليبال آذربايجان، شهر عاشيق هاي آذربايجان، شهر مهد و فرهنگ و قلب ابدي آذربايجان خوش آمديد ❤ آذربايجان ديارنا گوزل اورميه شهرينه چوخ خوش گليبسيز ❤ به ديار آذربايجان شهر زيبايي اروميه خيلي خوش آمديد ❤ ما آذربايجاني ها بخصوص اورميه اي ها به ترکي ( اورمولوها) خونگرمو مهمان نوازيم ❤ ياشاسين ايران ❤ ياشاسين آذربايجان ❤ ياشاسين اورميه ❤ URMİA ❤AZERBAYCAN
پاسخ مدیر سایت
سلام با تشکر از نظر ارزشمند شما
پاسخ مدیر سایت