menusearch
labkhandsabz.ir

آموزش طبیعت گردی

جستجو
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ | ۶:۵۸:۳۶

آموزش چوپانی به گردشگر زن ویتنامی

آموزش چوپانی به گردشگر زن ویتنامی

یک چوپان خوش ذوق و البته کار بلد ایرانی که گروهی از گردشگران ویتنامی برای آشنایی با سبک زندگی روستایی ایرانیان در یکی از روستاها ساکن شدند به آنها آموزش چوپانی و نحوه صدا کردن احشام را داده است

یکشنبه بیست و نهم مرداد ۰۲ بیشتر بخوانید

بالش مسافرتی ! چیست، چرا و چگونه ؟

بالش مسافرتی ! چیست، چرا و چگونه ؟

یک بالش مسافرتی خوب می‌تواند در سفرهای طولانی به راحت بودن شما در خودرو کمک کند. در حالت ایده‌آل، بالش کمک می‌کند تا گردن یا بدن شما در موقعیت بهتری قرار بگیرد و بتوانید آرام بخوابید، حتی اگر جای شما تنگ و ناراحت‌کننده باشد. بالشی را انتخاب کنید که مناسب سبک خواب شما باشد.

دوشنبه نهم مرداد ۰۲ بیشتر بخوانید

فواید استفاده از باتوم در کوه و ماشین

فواید استفاده از باتوم در کوه و ماشین

اتوم یا باتون کوه نوردی از آن جمله وسایلی است که هر کوه نوردی باید در کوله پشتی، دستش و یکی هم در ماشین برای موقعیت های حساس داشته باشد تا بتواند از خود در برابر انواع موجودات موذی و دیوانه محافظت کند، این وسیله کاربردی که نوع تلسکوپی یا همان جمع شونده آن به راحتی در زیر صندلی ماشین و کنار دست راننده قرار می‌گیرد می‌تواند خدمات بسیاری را به شما ارائه نماید البته از این وسیله که جنس بدنه آن از آلمینیوم است در کوه نوردی هم استفاده می‌شود که در ادامه به ذکر موارد استفاده از آن در کوه می‌پردازیم چون موارد استفاده در ماشین را همه بلد هستند .

شنبه بیست و نهم بهمن ۰۱ بیشتر بخوانید

چه کیسه خوابی بخریم پر یا الیاف؟

چه کیسه خوابی بخریم پر یا الیاف؟

خوابیدن در بیابان و آن هم در سرمای زمستان و درون کیسه خواب از آن لذتهایی است که به خستگی تمام طول روز می‌ارزد ولی اینکه چه کیسه خوابی تهیه کینم هم نکته مهمی است چون هر کیسه خوابی، کیسه ای آرامش بخش برای خواب شبانه نیست در این مطلب شما را برای تهیه یک کیسه خواب خوب همراهی می‌کنیم .

یکشنبه بیست و پنجم دی ۰۱ بیشتر بخوانید

فیلم آموزش استفاده از توالت خشک به صورت عملی

فیلم آموزش استفاده از توالت خشک به صورت عملی

تا حالا رفتی کوه و دشت و دمن یکهو بی مقدمه بگیرد همچین که نفس آدم بند بیاد حالا تو این کلیپ یاد می‌دهد چطور هم تو راحت شوی هم به طبیعت آسیب نرسانی به این مدل می‌گویند توالت خشک یعنی توالت کردن بدون استفاده از آب مثل بعضی از این فرنگی ها البته قدیم ها بهش می‌گفتیم توالت صحرایی الان با کلاس شده شده توالت خشک قدیم ها سنگ و کلوخ بود الان دستمال مرطوب همه چی حساس شده حتی اون

پنج شنبه بیست و دوم دی ۰۱ بیشتر بخوانید